Eva Svítilová Vaše realitní makléřka

O MNĚ

Milí zákazníci,

realitnímu obchodu se aktivně věnuji od roku 1998. Už z toho je patrné, že mám tuto činnost ráda a že je mi něčím víc než jenom denní prací…

Za dobu své praxe jsem zdárně dokončila přes 900 prodejů, ať už jednodušších či složitějších a další obchody jsem realizovala v rámci nájemních vztahů. Vždy vnímám každý realitní obchod jako životní transakci, která může do budoucna zásadně ovlivnit osobní i rodinný život klientů. A já se za ně cítím zodpovědná, tak to prostě u mě je. Na druhé straně je pro mne úžasné být při tom, když jsou klienti spokojení, když se těší ze splnění svých snů…

VELMI DĚKUJI VÁM VŠEM, PRO KTERÉ JSEM JIŽ MOHLA PRACOVAT, VELICE SI VÁŽÍM VAŠÍ DŮVĚRY.

A VÁM DALŠÍM DÁM K DISPOZICI MÉ ZKUŠENOSTI A PÉČI, KTEROU VAŠE REALIZACE OBCHODU BUDE VYŽADOVAT.

Najdu nového kupce pro váš domov

Jsem realitní makléřka a vždy dělám maximum pro prodej vaší nemovitosti rychle za co nejvyšší cenu. Stanovím prodejní cenu, připravím nemovitost na prodej, vypracuji podrobný marketingový plán a ten následně budu realizovat.

Mým úkolem je najít takového zájemce, který se do vašeho domova zamiluje, naprosto mu propadne. Stovky prodaných nemovitostí a spokojených klientů mě utvrzují v tom, že toho pravého kupce najít umím.

Sliby pro mě nejsou prázdné fráze

Profese realitního makléře je životní styl – rovné jednání s klienty je mou prioritou. Své práci podřizuji vše – a za zájmy svých zákazníků neváhám bojovat.

Dobře vím, že prodej nemovitosti je důležitý životní krok. K profesionálnímu jednání se zavazuji ústně i písemně. Můj cíl? Naplnit peněženky klientů, uspokojit jejich potřeby a učinit je šťastnými.

Eva Svítilová

Služby, se kterými Vám pomohu…

Ocenění nemovitosti

Pronájem nemovitostí

Prodej nemovitostí

Konzultace