Eva Svítilová Vaše realitní makléřka

SLUŽBY

Provedu vás celým procesem prodeje nemovitosti, každý krok dopodrobna vysvětlím – klient je pro mě partnerem, který má kdykoli právo veta.

Co umím a s čím Vám pomohu?

Připravím nemovitost pro prodej. Stanovím prodejní cenu vašeho domu či bytu, dohodnu home staging i profesionální focení, napíšu atraktivní inzerát.

Vyberu zájemce z naší trvale aktualizované databáze nebo ho najdu na základě razantního zveřejnění Vaší nemovitosti. Inzerci zajistím na správných místech, vyřídím hovory, domluvím a uskutečním osobní prohlídky. Vy se mezitím můžete věnovat svým zájmům.

Jednání s právníkem, dohadování na úřadech? Žádný strach – i to zařídím. O právní dokumenty se postará zkušený advokát, jednání s bankou a katastrálním úřadem vezmu na svá bedra já. Nemovitost předáte za mojí účasti na základě předávacího protokolu novému majiteli a pomůžu také s převodem energií.

Proč mi svěřit prodej?

Více než 900 prodaných nemovitostí, spokojení klienti, jejichž reference Vám ráda poskytnu, 25 let praxe. A 90 % úspěšnost při prodeji.

1. Odhad nemovitosti

Každý dům i byt je jedinečný a stanovení jeho ceny si žádá léta zkušeností. S příliš nízkou cenou přijdete o stovky tisíc, příliš vysoká zase zájemce odradí.

Cenu vaší nemovitosti odhadnu rychle a zdarma. Bez jakýchkoli závazků z vaší strany.

Při stanovení hodnoty vycházím z předností prodávané nemovitosti a lokality, ve které se nachází. K dispozici mám cenové mapy i propracovaný systém k určení té nejlepší prodejní ceny.

Analýzou nabídek nemovitostí určím průměrnou cenu domů či bytů ve vašem okolí. Díky specializované ERA databázi také vím, za kolik se skutečně prodají a jaký zisk můžete očekávat.

Zkušenost s vývojem cen nemovitostí ve vaší lokalitě, znalost cílového zákazníka i bonitní klientely – to vše mi pomáhá s dokreslením přesné prodejní ceny vašeho domu či bytu.

2. Příprava nemovitosti k prodeji

Předpokladem úspěšného prodeje jsou snímky krásné, vzdušné nemovitosti. Že takovou nemáte? Žádný problém – stačí provést home staging a váš byt nebo dům prokoukne. A především – jeho hodnota stoupne až o pětinu!

Platí jednoduchá úměra – čím působivější snímky, tím větší zájem vzbudí. A tím vyšší bude s největší pravděpodobností i prodejní cena.

Vaši nemovitost nafotím, připravím 3D půdorys, případně zařídím i profesionální videoprohlídku.

3. Marketing nemovitosti

Jak sestavit inzerát, který zaujme? Jak jej propagovat? A jak využít k prodeji nemovitosti sociální sítě a cílenou reklamu?

Nedají vám podobné otázky spát? Přenechte prodejní marketing domu nebo bytu mně a věnujte se své rodině nebo zálibám.

Dohlédnu na zveřejnění inzerátu na správných realitních serverech, cílením oslovím přesně ty zájemce, kteří se poohlížejí po nemovitosti ve vaší lokalitě.

K oslovení potenciálních kupců využívám různé marketingové kanály – specializované realitní servery, cílenou reklamu na internetu i sociální sítě. S přesným zacílením mi pomáhají léta zkušeností na realitním trhu.

Vyřizování telefonátů, prezentace nemovitosti a vyjednávání? Nic z toho vás trápit nemusí. Nechte vše na mně a za svůj dům či byt získáte maximální možnou částku. Za každé okolnosti budu jednat ve vašem zájmu!

4. Financování, právní servis

Spolupráce s naším finančním poradcem urychlí prodej Vaší nemovitostí – je připraven kupujícímu zajistit výhodné financování a vy tak získáte peníze v podstatně kratší době.

Advokátní kancelář připraví kupní smlouvu, smlouvu o advokátní úschově i návrh na vklad do katastru nemovitostí – vše zařídím za vás v rámci mých služeb.

Po úhradě celé kupní ceny do advokátní úschovy podám návrh na vklad vlastnického práva na příslušný katastr nemovitostí.

PRO VAŠI NEMOVITOST UMÍM ZAŘÍDIT

Webové stránky nemovitosti

Dají prodávanému bytu či domu punc exkluzivity.

Nadstandardní webová inzerce

Placená i neplacená inzerce na všech profesionálních realitních serverech.

Cílená reklama na Facebooku

Osloví tisíce osob v lokalitě prodávaného bytu či domu.

Individuální leták v okolí

Kupující budou z blízkého okolí, zasáhneme je speciální inzercí přímo pro vaši nemovitost.

Lokální marketing Magic 25

Zapojí sousedy do výběru nového majitele nemovitosti.

Označení nemovitosti

Dá všem na srozuměnou, že nemovitost je na prodej.

Den otevřených dveří pro klienty

Zaseje soutěživost mezi zájemci o vaši nemovitost.

Využití velké ERA sítě v ČR

Přiláká bonitní klientelu z celé České republiky.

Napište mi – ozvu se a poradím, jak celý proces prodeje nebo nákupu maximálně zjednodušit!